Nemokamas pristatymas, perkant nuo 30 eurų!

Privatumo politika

Privatumo politika

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023 m. balandžio 13 d.

Šioje privatumo politikoje aprašoma Mūsų politika ir procedūros, susijusios su Jūsų informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kai naudojatės Paslauga, taip pat informuojama apie Jūsų teises į privatumą ir apie tai, kaip Jus gina įstatymai.

Jūsų Asmens duomenis naudojame Paslaugai teikti ir tobulinti. Naudodamiesi Paslauga Jūs sutinkate, kad informacija būtų renkama ir naudojama pagal šią privatumo politiką. Ši privatumo politika buvo sukurta naudojantis privatumo politikos generatoriumi.
Aiškinimas ir apibrėžtys
Aiškinimas

Žodžiai, kurių pradinė raidė rašoma didžiąja raide, turi reikšmes, apibrėžtas toliau nurodytomis sąlygomis. Toliau pateiktos apibrėžtys turi tą pačią reikšmę, neatsižvelgiant į tai, ar jos pateiktos vienaskaita, ar daugiskaita.
Apibrėžtys

Šioje privatumo politikoje:

Paskyra – tai unikali paskyra, sukurta Jums, kad galėtumėte naudotis mūsų Paslauga ar jos dalimis.

Susijęs subjektas – subjektas, kuris kontroliuoja šalį, yra jos kontroliuojamas arba yra bendrai kontroliuojamas su šalimi, kur „kontrolė” reiškia 50 % ar daugiau akcijų, nuosavybės dalių ar kitų vertybinių popierių, suteikiančių teisę balsuoti renkant direktorių ar kitus valdymo organus, turėjimą.

Bendrovė (šioje Sutartyje vadinama „Bendrovė”, „Mes”, „Mes” arba „Mūsų”) – tai „OX Collagen”, Šiltnamių g. 14, Kauno raj.

Slapukai – tai maži failai, kuriuos interneto svetainė patalpina Jūsų kompiuteryje, mobiliajame įrenginyje ar bet kuriame kitame įrenginyje ir kuriuose, be daugelio kitų paskirčių, pateikiama informacija apie Jūsų naršymo toje svetainėje istoriją.

Šalis reiškia: Lietuva

Įrenginys – bet koks įrenginys, galintis pasiekti Paslaugą, pavyzdžiui, kompiuteris, mobilusis telefonas ar skaitmeninė planšetė.

Asmens duomenys – tai bet kokia informacija, susijusi su identifikuotu ar identifikuojamu asmeniu.

Paslauga reiškia Interneto svetainę.

Paslaugų teikėjas – tai bet kuris fizinis ar juridinis asmuo, kuris Bendrovės vardu tvarko duomenis. Tai reiškia trečiųjų šalių įmones ar asmenis, kuriuos Bendrovė samdo tam, kad palengvintų Paslaugos teikimą, teiktų Paslaugą Bendrovės vardu, teiktų su Paslauga susijusias paslaugas arba padėtų Bendrovei analizuoti, kaip naudojama Paslauga.

Naudojimo duomenys – tai automatiškai renkami duomenys, kurie gaunami naudojantis Paslauga arba iš pačios Paslaugos infrastruktūros (pavyzdžiui, apsilankymo puslapyje trukmė).

Interneto svetainė – tai „OX Collagen”, pasiekiama iš https://oxcollagen.lt.

Jūs – tai fizinis asmuo, kuris naudojasi Paslauga arba naudojasi ja, arba įmonė, arba kitas juridinis asmuo, kurio vardu toks fizinis asmuo naudojasi Paslauga arba naudojasi ja.

Jūsų asmens duomenų rinkimas ir naudojimas
Renkamų duomenų tipai
Asmens duomenys

Naudodamiesi Mūsų Paslauga, Mes galime paprašyti Jūsų pateikti mums tam tikrą asmeninę informaciją, kuri gali būti naudojama susisiekti su Jumis arba nustatyti Jūsų tapatybę. Asmenį identifikuojanti informacija gali būti, be kita ko, tokia:

El. pašto adresas

Vardas ir pavardė

Telefono numeris

Adresas, valstija, provincija, pašto kodas, miestas

Naudojimo duomenys

Naudojimo duomenys

Naudojimo duomenys renkami automatiškai, kai naudojatės Paslauga.

Naudojimo duomenys gali apimti tokią informaciją, kaip jūsų įrenginio interneto protokolo adresas (pvz., IP adresas), naršyklės tipas, naršyklės versija, mūsų Paslaugos puslapiai, kuriuose lankotės, apsilankymo laikas ir data, tuose puslapiuose praleistas laikas, unikalūs įrenginio identifikatoriai ir kiti diagnostiniai duomenys.

Kai Paslaugą pasiekiate mobiliuoju įrenginiu arba per jį, mes galime automatiškai rinkti tam tikrą informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant, jūsų naudojamo mobiliojo įrenginio tipą, jūsų mobiliojo įrenginio unikalų ID, jūsų mobiliojo įrenginio IP adresą, jūsų mobiliojo įrenginio operacinę sistemą, jūsų naudojamos mobiliosios interneto naršyklės tipą, unikalius įrenginio identifikatorius ir kitus diagnostinius duomenis.

Taip pat galime rinkti informaciją, kurią Jūsų naršyklė siunčia kiekvieną kartą, kai lankotės mūsų Paslaugoje arba kai Paslaugą pasiekiate mobiliuoju įrenginiu arba per jį.
Stebėjimo technologijos ir slapukai

Mes naudojame Slapukus ir panašias sekimo technologijas, kad galėtume stebėti veiklą mūsų Paslaugoje ir saugoti tam tikrą informaciją. Naudojamos sekimo technologijos yra švyturiai, žymos ir scenarijai, skirti informacijai rinkti ir sekti bei Mūsų Paslaugai tobulinti ir analizuoti. Mūsų naudojamos technologijos gali būti šios:

slapukus arba naršyklės slapukus. Slapukas – tai nedidelis failas, patalpintas Jūsų Prietaise. Galite nurodyti savo naršyklei atsisakyti visų Slapukų arba nurodyti, kada slapukas siunčiamas. Tačiau, jei nesutinkate su Slapukais, galite negalėti naudotis kai kuriomis mūsų Paslaugos dalimis. Jei nesureguliavote savo naršyklės nustatymų taip, kad ji atsisakytų Slapukų, mūsų Paslaugoje gali būti naudojami Slapukai.
žiniatinklio švyturiai. Tam tikruose mūsų Paslaugos skyriuose ir mūsų el. laiškuose gali būti mažų elektroninių failų, vadinamų žiniatinklio švyturėliais (dar vadinamų aiškiomis dovanėlėmis, pikselių žymėmis ir vieno pikselio dovanėlėmis), kurie leidžia Bendrovei, pavyzdžiui, suskaičiuoti naudotojus, apsilankiusius tuose puslapiuose arba atvertusius el. laišką, ir vykdyti kitą susijusią svetainės statistiką (pavyzdžiui, fiksuoti tam tikro skyriaus populiarumą ir tikrinti sistemos bei serverio vientisumą).

Slapukai gali būti „nuolatiniai” arba „sesijos” slapukai. Nuolatiniai slapukai lieka Jūsų asmeniniame kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai Jūs išeinate iš interneto, o sesijos slapukai ištrinami, kai tik uždarote savo interneto naršyklę. Daugiau informacijos apie slapukus rasite Privatumo politikos svetainės straipsnyje.

Toliau nurodytais tikslais naudojame ir sesijos, ir nuolatinius Slapukus:

Būtinieji / esminiai slapukai

Tipas: Sesijos slapukai.

Administruoja: Mes

Paskirtis: Šie slapukai nustato, ar naudotojai sutiko, kad Svetainėje būtų naudojami slapukai.

Funkciniai slapukai

Tipas: Nuolatiniai slapukai

Administruoja: .

Tikslas: Šie slapukai leidžia mums įsiminti Jūsų pasirinkimus, kuriuos darote naudodamiesi Svetaine, pvz., įsiminti Jūsų prisijungimo duomenis arba pasirinktą kalbą. Šių Slapukų paskirtis – suteikti Jums asmeniškesnę patirtį ir išvengti, kad kiekvieną kartą, kai naudojatės Svetaine, Jums nereikėtų iš naujo įvesti savo nuostatų.

Daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus ir Jūsų pasirinkimus, susijusius su slapukais, rasite mūsų Slapukų politikoje arba mūsų Privatumo politikos skyriuje „Slapukai”.
Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Bendrovė gali naudoti Asmens duomenis toliau nurodytais tikslais:

teikti ir prižiūrėti savo Paslaugą, įskaitant Paslaugos naudojimo stebėseną.

Jūsų Paskyrai tvarkyti: tvarkyti Jūsų, kaip Paslaugos naudotojo, registraciją. Jūsų pateikti Asmens duomenys gali suteikti Jums prieigą prie įvairių Paslaugos funkcijų, kuriomis galite naudotis kaip registruotas naudotojas.

Sutarčiai vykdyti: produktų, daiktų ar paslaugų, kuriuos įsigijote, pirkimo sutarties ar bet kurios kitos sutarties su mumis per Paslaugą sudarymas, laikymasis ir vykdymas.

Susisiekti su Jumis: Susisiekti su Jumis el. paštu, telefono skambučiais, SMS žinutėmis ar kitomis lygiavertėmis elektroninio ryšio formomis, pavyzdžiui, mobiliosios programėlės stumiamaisiais pranešimais dėl atnaujinimų ar informacinių pranešimų, susijusių su funkcijomis, produktais ar sutartyje numatytomis paslaugomis, įskaitant saugumo atnaujinimus, kai tai būtina ar pagrįsta jų įgyvendinimui.

teikti Jums naujienas, specialius pasiūlymus ir bendrą informaciją apie kitas mūsų siūlomas prekes, paslaugas ir renginius, panašius į tuos, kuriuos jau įsigijote arba apie kuriuos teiravotės, nebent esate pasirinkę tokios informacijos negauti.

Tvarkyti Jūsų užklausas: Kad galėtume dalyvauti ir tvarkyti Jūsų prašymus mums.

Verslo perdavimui: Mes galime naudoti Jūsų informaciją, kad įvertintume arba atliktume susijungimą, pardavimą, restruktūrizavimą, reorganizavimą, likvidavimą ar kitokį dalies arba viso Mūsų turto pardavimą ar perdavimą, nesvarbu, ar tai būtų veikiantis verslas, ar bankroto, likvidavimo ar panašios procedūros dalis, kai tarp perduodamo turto yra Mūsų turimi Asmens duomenys apie Paslaugų naudotojus.

Kitais tikslais: Mes galime naudoti Jūsų informaciją kitais tikslais, pavyzdžiui, duomenų analizei, naudojimo tendencijoms nustatyti, reklaminių kampanijų veiksmingumui nustatyti, Paslaugai, produktams, paslaugoms, rinkodarai ir Jūsų patirčiai vertinti bei tobulinti.

Jūsų asmenine informacija galime dalytis toliau nurodytais atvejais:

su paslaugų teikėjais: Mes galime dalintis Jūsų asmenine informacija su Paslaugų teikėjais, kad galėtume stebėti ir analizuoti mūsų Paslaugos naudojimą, susisiekti su Jumis.
Verslo perdavimo tikslais: Galime dalytis Jūsų asmenine informacija arba ją perduoti dėl bet kokio susijungimo, Bendrovės turto pardavimo, finansavimo ar viso ar dalies Mūsų verslo įsigijimo kitai bendrovei arba derybų dėl tokio susijungimo, Bendrovės turto pardavimo, finansavimo ar įsigijimo metu.
Su susijusiomis įmonėmis: Tokiu atveju mes reikalausime, kad šie filialai laikytųsi šios privatumo politikos. Filialai apima Mūsų patronuojančiąją bendrovę ir bet kurias kitas dukterines bendroves, bendrų įmonių partnerius ar kitas bendroves, kurias Mes kontroliuojame arba kurios yra bendrai su mumis kontroliuojamos.
Su verslo partneriais: Mes galime dalytis Jūsų informacija su Savo verslo partneriais, kad pasiūlytume Jums tam tikrus produktus, paslaugas ar akcijas.
Su kitais naudotojais: kai dalijatės asmenine informacija arba kitaip bendraujate viešosiose srityse su kitais naudotojais, tokią informaciją gali matyti visi naudotojai ir ji gali būti viešai platinama išorėje.
Jūsų sutikimu: Jūsų sutikimu galime atskleisti Jūsų asmeninę informaciją bet kokiu kitu tikslu.

Jūsų asmeninių duomenų saugojimas

Bendrovė saugos Jūsų Asmens duomenis tik tiek, kiek tai būtina šioje Privatumo politikoje nurodytiems tikslams pasiekti. Jūsų Asmens duomenis saugosime ir naudosime tiek, kiek tai būtina, kad galėtume laikytis savo teisinių įsipareigojimų (pavyzdžiui, jei privalome saugoti Jūsų duomenis, kad laikytumėmės galiojančių įstatymų), spręsti ginčus ir vykdyti savo teisinius susitarimus ir politiką.

Bendrovė taip pat saugos Naudojimo duomenis vidinės analizės tikslais. Naudojimo duomenys paprastai saugomi trumpesnį laiką, išskyrus atvejus, kai šie duomenys naudojami siekiant sustiprinti Mūsų Paslaugos saugumą arba pagerinti jos funkcionalumą, arba kai esame teisiškai įpareigoti šiuos duomenis saugoti ilgiau.
Jūsų asmens duomenų perdavimas

Jūsų informacija, įskaitant Asmens duomenis, tvarkoma Bendrovės veiklos biuruose ir bet kuriose kitose vietose, kuriose yra su duomenų tvarkymu susijusios šalys. Tai reiškia, kad ši informacija gali būti perduodama į kompiuterius, esančius už Jūsų valstybės, provincijos, šalies ar kitos valstybinės jurisdikcijos ribų, kur duomenų apsaugos įstatymai gali skirtis nuo Jūsų jurisdikcijos įstatymų, ir juose saugoma.

Jūsų sutikimas su šia privatumo politika, po kurio Jūs pateikiate tokią informaciją, reiškia Jūsų sutikimą su tokiu perdavimu.

Bendrovė imsis visų pagrįstai būtinų veiksmų, kad užtikrintų, jog Jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis šios privatumo politikos, ir joks Jūsų asmens duomenų perdavimas į organizaciją ar šalį nevyks, jei nebus įdiegtos tinkamos kontrolės priemonės, įskaitant Jūsų duomenų ir kitos asmeninės informacijos saugumą.
Ištrinti Jūsų Asmens duomenis

Jūs turite teisę ištrinti arba prašyti, kad Mes padėtume ištrinti apie Jus surinktus Asmens duomenis.

Mūsų Paslauga gali suteikti jums galimybę Paslaugoje ištrinti tam tikrą informaciją apie jus.

Galite bet kada atnaujinti, pakeisti arba ištrinti savo informaciją prisijungę prie savo Paskyros, jei ją turite, ir apsilankę paskyros nustatymų skyriuje, kuriame galite tvarkyti savo asmeninę informaciją. Taip pat galite susisiekti su mumis ir paprašyti prieigos prie bet kokios asmeninės informacijos, kurią mums pateikėte, ją pataisyti arba ištrinti.

Tačiau atkreipkite dėmesį, kad Mums gali prireikti saugoti tam tikrą informaciją, kai turime teisinę prievolę arba teisėtą pagrindą tai daryti.
Jūsų asmens duomenų atskleidimas
Verslo sandoriai

Jei Bendrovė dalyvauja susijungime, įsigijime ar turto pardavime, Jūsų Asmens duomenys gali būti perduoti. Prieš perduodant Jūsų Asmens duomenis ir pradedant taikyti kitą privatumo politiką, mes apie tai informuosime.
Teisėsaugos institucijos

Tam tikromis aplinkybėmis Bendrovė gali būti priversta atskleisti Jūsų Asmens duomenis, jei to reikalauja įstatymas arba atsakydama į pagrįstus valdžios institucijų (pvz., teismo ar vyriausybės agentūros) prašymus.
Kiti teisiniai reikalavimai

Bendrovė gali atskleisti Jūsų Asmens duomenis sąžiningai tikėdama, kad toks veiksmas yra būtinas:

laikytis teisinio įsipareigojimo
Apsaugoti ir ginti Bendrovės teises ar nuosavybę
užkirsti kelią galimiems su Paslauga susijusiems pažeidimams arba juos tirti
apsaugoti Paslaugos naudotojų ar visuomenės asmeninį saugumą
apsisaugoti nuo teisinės atsakomybės

Jūsų asmeninių duomenų saugumas

Mums svarbus Jūsų Asmens duomenų saugumas, tačiau nepamirškite, kad joks perdavimo internetu ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100 % saugus. Nors Mes stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones Jūsų Asmens duomenims apsaugoti, negalime garantuoti visiško jų saugumo.
Vaikų privatumas

Mūsų Paslauga nėra skirta jaunesniems nei 13 metų asmenims. Mes sąmoningai nerenkame asmeninės informacijos iš jaunesnių nei 13 metų asmenų. Jei esate vienas iš tėvų ar globėjų ir žinote, kad Jūsų vaikas pateikė Mums Asmens duomenis, susisiekite su mumis. Jei sužinome, kad surinkome Asmens duomenis iš jaunesnių nei 13 metų asmenų, nepatikrinę tėvų sutikimo, imamės priemonių pašalinti šią informaciją iš Savo serverių.

Jei Mums reikia remtis sutikimu kaip teisiniu pagrindu tvarkyti Jūsų informaciją, o Jūsų šalyje reikalaujama gauti tėvų sutikimą, prieš rinkdami ir naudodami šią informaciją, Mes galime reikalauti Jūsų tėvų sutikimo.
Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų Paslaugoje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių nevaldo Mes. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę. Mes primygtinai patariame peržiūrėti kiekvienos svetainės, kurioje lankotės, privatumo politiką.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.
Šios privatumo politikos pakeitimai

Kartais galime atnaujinti savo privatumo politiką. Apie bet kokius pakeitimus Jus informuosime paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje.

Prieš įsigaliojant pakeitimams, mes informuosime Jus el. paštu ir (arba) matomame pranešime Mūsų Paslaugoje ir atnaujinsime „Paskutinio atnaujinimo” datą šios Privatumo politikos viršuje.

Patariama periodiškai peržiūrėti šią Privatumo politiką, kad sužinotumėte apie bet kokius jos pakeitimus. Šios Privatumo politikos pakeitimai įsigalioja, kai jie paskelbiami šiame puslapyje.
Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie šią Privatumo politiką, galite susisiekti su mumis:

el. paštu: info@oxcollagen.lt

Pasirinkite rodomus laukus. Kiti bus paslėpti. Norėdami pakeisti tvarką, vilkite ir nuleiskite.
 • Nuotrauka
 • SKU
 • Rating
 • Kaina
 • Stock
 • Aprašymas
 • Weight
 • Dydis
 • Additional information
 • Attributes
 • Į krepšelį
Norėdami paslėpti palyginimo juostą, spustelėkite už jos ribų
Palyginkite
Palyginkite ×
Palyginkime! Tęsti apsipirkimą